top of page

Tvárove ošetrenia

Alena Balušíková 

zakladateľka a majiteľka Inštitútu krásy.

Svojej práci sa venuje od roku 1998. Úspešne absolvovala  mnoho odborných a vzdelávacích školení a kongresov na Slovensku aj v zahraničí. 

Zároveň pôsobí ako školiteľka akreditovaných kurzov schválených Ministerstvom školstva slovenskej republiky. Venuje sa komplexnej starostlivosti o pleť. Omladeniu, problematike či diagnostike pleti. Špecializuje sa na prístrojové dermatokozmetické ošetrenie a 9 rokov sa venuje permanentnému meke-upu, ku ktorému patrí neustále sa zdokonaľovanie v tomto odbore a tiež novinkám týkajúcich sa skrášľovaniu a zdraviu pleti.

Bal Kopie.jpg
MEZOTERAPIA
MEZOTERAPIA

Diamantová mikrodermabrázia je v súčasnej dobe najžiadanejšou a najefektívnejšou neinvazívnou metódou kozmetickej dermatológie. Kombinácia všetkých účinkov vákuovej mikrodermabrázia vedie postupne k novotvorbe kolagénových a elastínových vlákien, teda k omladeniu. Po absolvovaní je značne povzbudená činnosť buniek, pleť je výraznejšie krajšia, zdravšia a jemnejšia. Mikrodermabrázia je veľmi príjemná a bezbolestná metóda ošetrenia pleti.

press to zoom
DIAMANTOVÁ DERMABRÁZIA
DIAMANTOVÁ DERMABRÁZIA

Diamantová mikrodermabrázia je v súčasnej dobe najžiadanejšou a najefektívnejšou neinvazívnou metódou kozmetickej dermatológie. Kombinácia všetkých účinkov vákuovej mikrodermabrázia vedie postupne k novotvorbe kolagénových a elastínových vlákien, teda k omladeniu. Po absolvovaní je značne povzbudená činnosť buniek, pleť je výraznejšie krajšia, zdravšia a jemnejšia. Mikrodermabrázia je veľmi príjemná a bezbolestná metóda ošetrenia

press to zoom
SKINS CRUBBER
SKINS CRUBBER

- vyčistenie pokožky pomocou ultrazvukových vybrácií

press to zoom
OXYTERAPIA
OXYTERAPIA

– kyslíková terapia (dodáva pleti vlhkosť, vláčnosť, hydratuje, detoxikuje a zlepšuje krvný obeh

press to zoom
IHLIČKOVÁ MEZOTERAPIA
IHLIČKOVÁ MEZOTERAPIA

Vital injektor je komplexná mezoterapia pre unavenú suchú pleť s jemnými vráskami, dehydrovanú a vyčerpanú po zimných mesiacoch ale vhodná i v letných slnečných dňoch. Vital injektor je prístroj, so sterilným kártridžom s 5 timi ihličkami, ktorý umožňuje rovnomerné a presné dávkovanie, sériu koktejlov alebo kyseliny hyalurónovej zn.Restylane Vital do požadovanej hĺbky.

press to zoom
MICRONEEDLING
MICRONEEDLING

Microneedling je metóda, ktorou možno dosiahnuť vynikajúci efekt pre omladenie pokožky, vypnutie jemných vrások, zjednotenie tónu pleti, revitalizáciu a hydratáciu pleti, zmiernenie jaziev a strií. Viacpočetnými vpichmi sa do pokožky aktivuje špeciálne sérum, ktoré aktivuje tvorbu vlastného kolagénu s dlhodobým efektom a spúšťa kaskádu omladzujúcich procesov v koži. Cez povrch narušenej pokožky sa účinné látky dostávajú do hlbších vrstiev kože, čo vedie k tvorbe vlastného kolagénu.

press to zoom
Ozonizér
Ozonizér

Ozón je ošetrenie na dezinfekciu pokožky po čistení, znižuje produkciu kožného mazu a výrazne podporuje prekrvenie suchej pokožky. Ozón využíva elektrické prúdy o vysokej frekvencií, ktoré pôsobia predovšetkým na cievny systém. Používa sa na povzbudenie metabolizmu, zrýchľuje krvný obeh a predovšetkým má povrchovo dezinfekčné, protizápalové a antiseptické účinky. Vďaka pôsobeniu vysokofrekvenčného prúdu sa bunky nabíjajú energiou a kyslíkom. Pleť sa dezinfikuje a výrazne sa urýchli hojenie

press to zoom
Plazma Lift
Plazma Lift

Plazma Lift je moderný prístroj, využívajúci technológiu plazmového vývoja. Medzi pokožkou a hrotom ihly dochádza k plazmovému výboju čiže k spáleniu pokožky . Zredukuje sa spojivové tkanivo a stimuluje tvorbu fibroblastov v pokožke, čo vedie k tvorbe kolagénu a elastínu. Stimuluje funkciu buniek a tým aj regeneráciu pokožky nielen na povrchu ale aj v hlbších vrstvách. Plazma Lifting poskytuje nechirurgickú -blefaroplastiku(korekcia ovisnutých viečok)

press to zoom
Ošetrenie očného okolia
Ošetrenie očného okolia

Pokožka a pleť okolo očí je mimoriadne jemná, nenachádzajú sa v nej mazové žľazy, ktoré by ju chránili. Musí stále odolávať UV žiareniu, nepriazni počasia a je extrémne namáhaná pohybmi oči -denné v priemere žmurkneme očnými viečkami 10 000 krát. Toto miesto je ako prvé na tvári náchylné k tvorbe vrások. Už od 25. roku života sa odporúča používať spevňujúce očné produkty. Očná kúra Sothys Paris je jedinečná svojim jemným očným pílingom a patentovanou masážou chladivými porcelánovými lyžičkami.

press to zoom
Kozmetická MASÁŽ
Kozmetická MASÁŽ

Kozmetická masáž je jeden z najžiadanejších a najčastejších úkonov, ktoré sa v kozmetike vykonávajú. Pôsobí relaxačné na celý organizmus je vhodná ako pre ženy tak i pre mužov. Na to, aby sa požadovaný efekt dosiahol je potrebné dodržiavať postupnosti od jemných pomaly ťahov, ktoré majú za úlohu uvoľniť mimické svalstvo až po zrýchlene ťahy ktoré pôsobia na druhú vrstvu kože a na dermu v ktorej sa nachádzajú elastické a kolagénové vlákna. Zvyšuje sa jej pevnosť a pružnosť.

press to zoom
IPL OŠETRENIE
IPL OŠETRENIE

- fotorejuvenizácia - ošetrenie akné - redukcia červený žiliek - trvala epilácia

press to zoom
CHEMICKÝ PEELING
CHEMICKÝ PEELING

Chemický peeling NeoStrata(komplex ovocných kyselín) revitalizuje vrchné vrstvy pokožky, podporuje tvorbu kolagénu a vypĺňa vrásky. Tento spôsob ošetrenia je vhodný nielen pre problematickú pokožku ale aj pre dámy, ktoré chcem svoju pleť rozjasniť a zbaviť sa mimických vrások. Vysoko koncentrované ovocné kyseliny aplikované rôznej percentuálnej koncentrácii sa aplikujú na tvár, dekolt, chrbty rúk.

press to zoom
PERMAMENTNÝ MAKEUP
PERMAMENTNÝ MAKEUP

-púdrové obočie -plné obočie -čiarkované obočie -linky jemné -linky stardust -linky spodné -pery tieňované -pery soft jemné

press to zoom