top of page
„Najlepší spôsob, ako dobre robiť svoju prácu, je milovať ju“

 

ˇ

ˇ

je mottom zakladateľky beauty salónu Institut Esthetique. Kozmetike a starostlivosti o telo sa naplno a s nadšením venuje od roku 1998. Jej tvorivosť, húževnatosť a drive pre dokonalosť sa odzrkadľuje na tvárach širokej škály spokojných klientiek.

 

Salón tvorí v súčasnosti team skvelých ľudí, ktorí milujú svoju prácu a sú v nej dobrí.

Príjemná atmosféra a maximálne pohodlie Vás obklopia už od prvej minúty Vášho pobytu v novootvorených priestoroch. Salón ponúka všetky služby v jednom priestore, čo je pre veľmi výhodné pre naše klientky. Svoje brány otvoril 1.2.2019 a odvtedy Vás pozýva do sveta skutočnej krásy, harmónie, relaxu, ale aj luxusu.

 

Vďaka neustálemu zlepšovaniu, sledovaniu nových trendov, odborným seminárom ako domácim, tak aj zahraničným, sa snažíme poskytovať len to najlepšie. Prehlbovanie vzdelania a absolvovanie školení aj pod dohľadom lekársky vzdelaných školiteľov ústi do úspešných výsledkov rôznych kozmetických procedúr, ktoré sa tešia spokojnosti našich klientiek.

 

Naším krédom je dokonalosť, z čoho pramení naša profesionalita, kvalita služieb a individuálny prístup ku každej jednej zákazníčke.

Banner1.png
bottom of page