top of page

Zhoršuje rúško našu pleť ?


Venujte vašej pleti viac pozornosti a zvýšenú starostlivosť. Momentálnym nosením rúška chránime nie len seba, ale aj všetkých okolo nás.


Dlhodobé  nosenie prináša so sebou aj zhoršenie pleti, hlavne v časti okolo úst.

Aj pleť, ktorá nikdy nemala žiadne problémy môže cítiť zhoršenie stavu pokožky.


Ako sa postarať v týchto dňoch o pleť? Vynechajte dekoratívnu kozmetiku, make-up, púder, rúž na pery. Rúško pleť dráždi a veľmi vysušuje, preto doporučujem čistiť pleť aspoň 2x za deň čistiacimi gélmi, mliečkami, tonizačnými produktami, ktoré neobsahujú alkohol, konzervačné látky, parabeny, nedráždia pokožku a hlavne nevysušujú.


Kozmetika SOTHYS , s ktorou pracujeme v Inštitúte má širokú škálu produktov, ktoré vám môžu byť nápomocné. Obohaťte svoju starostlivosť o výživné a hydratačné krémy.

Veľkým pomocníkom sú momentálne séra s obsahom kyseliny hyalurónovej a taktiež výživné a ukľudňujúce masky. Nezabúdajte na pitný režim - hydratáciu z vnútra.


Ak máte problémy s pleťou kontaktujte nás, my Vám radi poradíme čo používať a ako sa postarať o vašu pleť. Už zajtra sa znova otvoria dvere nášho inštitútu a my Vám budeme môcť poskytnúť salónne ošetrenie. Mojim typom pre zlepšenie stavu pokožky, bude detoxikačne ošetrenie, Detox- Energy a hydratačné ošetrenie Hydra P3.

72 views
bottom of page